Vērtējums 5.0 / 5
⏳ Izmaksas laiks Līdz 1 stundai
🎁 Iepazīšanās bonuss Jauniem klientiem 3x11€+100 bezriska griezieni
🏆 11.lv Spēlēt šeit!

11.lv

Lojalitātes programma
Vairāk kā 400 spēļu automāti
Ātras izmaksas
18+ | Pirms spēlēšanas izlasiet lietošanas nosacījumus | Pirmš spēlēšanas novērtējiet savu finansiālo stāvokli, spēlējiet atbildīgi.
Lojalitātes programma
Vairāk kā 400 spēļu automāti
Ātras izmaksas
Pafbet sporta likmju kantora logo

11.lv bonusi un īpašie piedāvājumi

Visiem jaunajiem klientiem 11.lv piedāvā īpašu bonusu – 3×11€  bezriska likmes.  Savukārt pastāvīgajiem klientiem 11.lv piedāvā unikālu klientu lojalitātes programmu – punkti par jebkuru likmi un neatkarīgi no likmes iznākuma iespējams krāt lojalitātes punktus, kurus vēlāk apmainīt pret eiro vai citām īpašām balvām. 

Klientu serviss

Ar 11.lv iespējams sazināties:
Pa e-pastu: [email protected] (visu diennakti)
Zvanot: +371 67336179 (darba dienās 09:00 – 17:00)
Rakstot Live čatā (katru dienu 09:00 – 23:59)

Iemaksu/izmaksu sistēma

Iemaksu 11.lv var veikt trīs veidos:

  • Kredītkarte
  • Ātrais internetbankas maksājums (Swedbank)
  • Bankas pārskaitījums

Izmaksas 11.lv tiek apstrādātas 1 stundas laikā. Minimālā izmaksas summa ir 10 EUR.

Drošība

11.lv sistēma ir izveidota atbilstoši stingrākajiem drošības standartiem industrijā. Visa informācija tiek kodēta izmantojot SecureSocketLayer (SSL) un uzglabāta atbilstoši Latvijas Datu Valsts inspekcijas standartiem. 11.lv arī atbalsta atbildīgu spēli, tāpēc klientiem tiek nodrošināti dažādi līdzekļi, ar kuriem sevi kontrolēt. Viens no tiem ir limitu sistēma, kur iespējams fiksēt maksimālo likmes summu, iemaksu, laiku, cik pavadīt vienā sesijā.

Koeficienti

Pirmsspēles likmes, kā arī live likmes 11.lv totalizatoram tiek iegādātas no Betradar, kas ir lielākais koeficientu agregators pasaulē un palīdz nodrošināt plašu noklāto sporta veidu, līgu un turnīru sarakstu. 11.lv ir vieni no agresīvākajiem koeficientiem Latvijas tirgū, tāpēc noteikti, meklējot labāko vērtību savām likmēm, ir vērts šo totalizatoru iekļaut tajā, kuros pārbaudiet izdevīgākos koeficientus pirms likmes veikšanas.

Avoti

  • Licences regulators: IAUI
  • Lietošanas nosacījumi: 11.lv
Par autoru
Autors Uģis Liepiņš
Uģis Liepiņš

Kopš bērna kājas esmu fantazējis par dažādiem stāstiem un veidojis pat pats savus komiksus. Laikam ejot pievērsos žurnālistikai un apguvu izcilas rakstīšanas prasmes. Esmu izpelnījis vietu Ototo.lv kā Digitālā satura menedžeris un ar savu bagātīgo pieredzi analizēju Latvijā licencētus sporta totalizatorus.