Iesācēja ceļvedis, izvēloties Interneta totalizatoru

Totalizatora spēlēšana Internetā ir līdzīga totalizatora spēlēšanai sporta bārā. Jūs liekat likmes uz koeficientiem uz dažādiem sporta notikumiem un līdzīgi saņemat laimestus. Galvenā atšķirība ir tā, ka likmju likšanas process notiek Internetā (online). Totalizatora spēlēšana Internetā ir ērtāka, jo likmju likšanas sistēma ir ātrāka un pieejama jebkurā laikā no jūsu datora.

  „Bet es uzticos vietējam totalizatoram!”

  Nav neviena iemesla, lai neuzticētos arī jūsu izvēlētajam Interneta totalizatoram. Mēs esam tos visus pārbaudījuši, un tie noteikti nebūtu mūsu totalizatoru sarakstā, ja pietiekami neatbilstu drošības standartiem.

  „Kādas ir priekšrocības totalizatora spēlēšanai Internetā?”

  Galvenā priekšrocība ir tā, ka ir plašas Interneta totalizatoru izvēles iespējas, tāpēc totalizatora spēlētājs varēs izvēlēties pieņemamāko totalizatoru. Parasti izvēle ir atkarīga no tā, kur ir pieejami labākie koeficienti. Ar dažiem peles klišķiem jūs varat apskatīt plašo piedāvājumu un izvēlēties labāko no pieejamajiem.

  „Vai es atradīšu līdzīgas totalizatora spēlēšanas iespējas sporta bāros?”

  Nē, patiesībā jūs plašākas iespējas atradīsiet Interneta totalizatoros. Lielākā daļa Interneta totalizatoru regulāri koriģē savu likmju piedāvājumu, kā arī diezgan bieži piedāvā spēlētājiem daudzas noderīgas akcijas (promotions), lai sekmētu viņu totalizatora spēlēšanas pieredzi. Milzīgā konkurence starp Interneta totalizatoriem dod iespēju spēlētājiem atrast izcilus koeficientus, kuri ir daudz augstāki nekā pie sporta bāros , kā arī plašu likmju klāstu.

  „Kas ir totalizatora spēlēšana dzīvajā?”

  Tā ir totalizatora spēlēšanas iespēja, kuru var efektīvi īstenot tikai ar Interneta totalizatoru starpniecību. Parasti, kad sporta notikums ir sācies, visi koeficienti ir „iesaldēti” un vairāk nevar likt likmes uz maču. Lielākajos Interneta totalizatoros arī spēles laikā tiek piedāvāti dažādi mainīgi (svārstīgi) koeficienti atkarībā no tā, kā izvēršas notikumu attīstība konkrētajā mačā. Tas dod unikālas iespējas gūt peļņu, jo jūs konkrēto sporta notikumu skatāties tiešraidē un izdarāt savus tūlītējos spriedumus par gaidāmo iznākumu. Šī ir noderīga iespēja lielākajā daļā sporta veidu, kuros reizēm būtu ļoti labi pagaidīt un pasekot līdzi, kā veicas komandai vai individuālam sportistam, un tad nekavējoties likt likmes.

  „Cik ilgi jāgaida, lai pieprasītu peļņu?”

  Tas ir atkarīgs no izvēlētās naudas izņemšanas metodes. Izmantojot Visa vai citas kredītkartes vai e-portfeļa pakalpojumus (online wallet services) kā „Moneybookers”, naudas pārskaitīšana uz jūsu personīgo kontu notiek nekavējoties. Vēl viena populāra iespēja, kas ir salīdzinoši ātra, ir elektroniskā naudas pārveduma sistēma (wire transfer), kuras gadījumā nauda tiek pārskaitīta tieši uz jūsu kontu.

  „Kā ieskaitīt naudas līdzekļus Interneta totalizatora kontā?”

  Tieši tādas pašas metodes, kas tiek izmantotas naudas izņemšanai, ļoti bieži tiek izmantotas, lai pārskaitītu naudas līdzekļus uz jūsu totalizatora kontiem. Dažu metožu gadījumā tiek pieprasīta papildus samaksa, kas jāsamaksā totalizatoram vai jūsu bankai. Tas attiecas gan uz naudas ieskaitīšanu, gan izņemšanu.

  „Kas man nepieciešams, lai sāktu spēlēt totalizatoru Internetā?”

  Pirmkārt, jums ir nepieciešams vismaz konts bankā. Ļoti ērti būtu izmantot kredītkarti, piemēram, tādu kā Visa, kuru labprāt akceptē gandrīz jebkura institūcija Internetā (institution online). Veltiet minūti tam, lai piereģistrētu jūsu personīgo informāciju un darījuma specifikācijas jūsu izvēlētajā totalizatorā, un jūs varat sākt spēlēt. Pirms sākat likt likmes vajadzētu izpētīt informāciju par konkrētajiem spēlētājiem un komandām. Tas jūsu totalizatora spēlēšanas pieredzi padarīs tikai ienesīgāku un patīkamāku. Pirms liekat likmes vēlams arī iepazīties, kādas likmes iesaka „tipsteri”.

  „Kuru totalzatoru izvēlēties?”

  Grūti ieteikt jums kādu konkrētu totalizatoru, jo tie visi ir atšķirīgi. Galvenās pazīmes, kurām būtu jāpievērš uzmanība, ir plašas likmju iespējas, augsti koeficienti, likmju likšana dzīvajā (live betting) un tūlītēja naudas izmaksa.

  Par autoru
  Autors Uģis Liepiņš
  Uģis Liepiņš

  Kopš bērna kājas esmu fantazējis par dažādiem stāstiem un veidojis pat pats savus komiksus. Laikam ejot pievērsos žurnālistikai un apguvu izcilas rakstīšanas prasmes. Esmu izpelnījis vietu Ototo.lv kā Digitālā satura menedžeris un ar savu bagātīgo pieredzi analizēju Latvijā licencētus sporta totalizatorus.