Kā laimēt veicot futbola likmes?

Viens no nepieredzējuša derību slēdzēja uz futbolu interesantākajiem jautājumiem ir sekojošs: Kā gūt peļņu, spēlējot totalizatoru uz futbolu? Šajā rakstā tiks apskatīti daži aspekti, kas jāņem vērā, liekot likmes uz futbolu.

  Vērtība un godīga koeficientu veidošana

  Liekot likmes uz futbolu, neatkarīgi no tā, vai tā ir pamatlīnija, Āzijas handikaps, virs/zem likmes vai cita veida likmes, jāņem vērā daudzi faktori. Galvenais jautājums, kas pirms likmju likšanas būtu jāpajautā pašam sev: Kas notiek ar koeficientiem?

  Galvenais un izšķirošais faktors, no kā ir atkarīgi jūsu rezultāti no totalizatora spēlēšanas uz futbolu, ir koeficienti. Nav nozīmes tam, vai jūs liekat likmes uz futbolu, basketbolu, zirgu skriešanās sacīkstēm vai uz kaut ko citu. Tas ir pierādīts, ka katram notikumam ir noteikta piepildīšanās iespējamība.

  Vērtība uz monētas mešanu

  Sāksim ar vienkāršu piemēru – tradicionālo monētas mešanu.

  Tā kā monētai ir tikai divas puses, metot monētu, ir 50% varbūtība, ka tā nokritīs ar noteiktu pusi uz augšu. Ja monētu metīs ļoti daudz reizes, rezultāts būs arvien tuvāk 50/50.

  Turpinot ar šo piemēru, sāksim ar sekojošo: Kāds ir godīgs koeficients uz monētas mešanu? Koeficients ir tieši 2,00.

  Viens izdalot ar 0,5 (50% varbūtība), mēs iegūstam situācijai atbilstošo godīgo koeficientu 2,00. Ņemot vērā šo faktu, ja koeficients ir zemāks par 2,00, nevajadzētu likt likmes uz monētas mešanu, jo tādējādi uz vienu no iznākumiem būtu negatīva vērtība. Ilgtermiņā mēs noteikti būtu zaudētāji. Ja jūs atradīsiet kādu bukmeikeru, kas piedāvās uz monētas mešanu, piemēram, koeficientu 2,10, šī likme jums būs vērtīga. Piedāvātais koeficients salīdzinājumā ar reālo varbūtību, kas joprojām ir 50%, ir par 5% lielāks (2,10 / 2,00) – šī starpība tiek saukta par vērtību. Liekot likmes uz šo derību vērtību, jūs ilgtermiņā sasniegsiet 5% atdeves procentu.

  Kā atrast vērtību uz futbola maču?

  Kāda ir saistība monētas mešanai ar futbola maču? Iespējams, daudz lielāka nekā jūs sākotnēji iedomājāties. Situācija ar futbola maču patiesībā ir diezgan līdzīga monētas mešanai. Katrai komandai ir noteikta varbūtība uzvarēt/ nezaudēt/ zaudēt (1X2), un jūs atradīsiet koeficientus uz katru no šiem notikumiem.

  No šī brīža jūsu uzdevumam būtu jābūt katras komandas uzvaras varbūtību novērtēšanai un salīdzināšanai ar piedāvātajiem koeficientiem. Jums pašiem izstrādājot godīgos koeficientus, jūs būsiet spējīgi noteikt, vai izvēlēties likmi vai laist to garām.

  Lai palielinātu jūsu uzvarētu likmju varbūtību un nonāktu situācijā uzvara/zaudējums (izslēdzot neizšķirtus), būtu jāorientējas uz Āzijas handikapa tirgu.

  Likmju likšana uz Āzijas handikapu

  Totalizatora spēlēšana, liekot likmes uz Āzijas handikapiem (kā jau pats nosaukums norāda), ir ļoti populāra Āzijas tirgū, kaut arī kļūst arvien populārākā arī Eiropas tirgū. Āzijas handikapa pasaulē katrai komandai tiek piešķirta priekšrocība / neizdevīgs stāvoklis attiecībā pret pretinieku. Pateicoties šim handikapam, koeficienti parasti svārstās no 1,75 līdz 2,25.

  Bukmeikeru koeficienti uz maču Barcelona pret Madrides Real

  Piedāvātais Āzijas handikapa piemērs: Barcelona La Liga mačā uzņem savā laukumā Madrides Real, un jums tiek piedāvāts pus-vārtu (half-ball) handikaps. Koeficienti izskatās sekojoši: Barcelona 2,00 / 0:1/2 / 2,00 Madrides Real (Āzijas handikaps uz Barcelona ir -0,50 un uz Madrides Real +0,50).

  (Lai šo piemēru būtu vieglāk saprast, šajā piemērā netiek izņemta bukmeikera starpība; tāpēc abi koeficienti ir 2,00.)

  Saskaņā ar bukmeikeru ir 50% (1 / 2,00 = 0,5) varbūtība, ka Barcelona izcīnīs uzvaru. Lai koeficienti atspoguļotu varbūtību, vienkārši sadaliet 1 piedāvātajos koeficientos un jūs iegūsiet procentus decimālskaitļos.

  Tajā pašā laikā tas nozīmē, ka ir 50% varbūtība, ka Madrides Real šajā spēlē nezaudēs (būs uzvara vai neizšķirts).

  Novērtējiet un aprēķiniet vērtību likmei uz futbolu

  Pēc tam, kad jūs esat iepazinušies ar visu nepieciešamo informāciju par likmi, jums tā ir jānovērtē. Īsumā tas nozīmē sekojošo: cik liela ir varbūtība, ka mājas komanda uzvarēs, būs neizšķirts vai viesu komanda uzvarēs. Iesākumā tas ir diezgan grūts uzdevums, bet, iegūstot pāris mēnešu / gadu pieredzi, kļūs vieglāk.

  Kā piemēru tagad izvēlēsimies sekojošus skaitļus:

  Mājas komandas uzvara: 45%
  Neizšķirts: 30%
  Viesu komandas uzvara: 25%

  Tagad koeficientu pārbaude:

  Barcelona uzvara novērtēta ar koeficientu 2,00 – mūsu varbūtība un mūsu koeficients: 45% & 2,22
  Madrides Real uzvara vai neizšķirts novērtēta ar koeficientu 2,00 – mūsu varbūtība un koeficients: 55% & 1,82

  Pieņemot, ka jūsu novērtējums ir precīzs vai tuvu realitātei, iespējamais koeficients uz Madrides Real uzvaru vai neizšķirtu noteikti ir pārāk augsts. Saskaņā ar jūsu novērtējumu šīs likmes godīgais koeficients ir 1,82, bet tirgū jūs varat atrast 2,00. Tā rezultātā ir 10% vērtība (2,00 / 1,82), un šajā gadījumā ir vērts likt likmi.

  Novērtējot spēles un nosakot koeficientus, jūs iegūsiet priekšrocības attiecībā pret tirgu un atradīsiet vērtīgas likmes. Nefavorīti parasti tirgū ir diezgan nepietiekoši novērtēti, jo vairākums cilvēku ir tendēti atbalstīt tā saucamos „lielos ieročus” jeb favorītus (big guns), nemaz nedomājot par to uzvaras iespējamību salīdzinājumā ar piedāvātajiem koeficientiem.

  Svarīgi faktori totalizatora spēlēšanā uz futbolu

  Šim vajadzētu būt jūsu pirmajam solim totalizatora spēlēšanā uz futbolu profesionālā līmenī. Pirms jūs pieņemat lēmumu likt likmi vai nelikt, jāņem vērā vēl daudzi citi faktori. Tālāk tiks apskatīti daži vissvarīgākie faktori, kas jāņem vērā, pirms jūs pieņemt lēmumu likt likmi:

  Cik liela vērtība ir bukmeikera piedāvātajam koeficientiem?
  Cik liela ir iespējamība nezaudēt likmi?
  Vai koeficients pirms mača sākuma pieaugs / cik liela ir varbūtība, ka cilvēku vairākums turpinās likt likmes uz izteiktu favorītu?

  Cik liela ir vērtība: Vispārīgi runājot, nav ieteicams izvēlēties likmes, uz kurām vērtība ir mazāka par 7%. Ja vērtība ir 7%, tad jūsu vērtējums var izrādīties nepareizs. Izvēloties likmes ar mazāk kā 7% lielu vērtību, jūs diezgan daudz riskējat, jo jūsu novērtējums var nebūt par 100% precīzs.
  Varbūtība nezaudēt: Jums nevajadzētu izvēlēties likmes, kurām varbūtība nezaudēt ir mazāka par 60% vai varbūtība neuzvarēt ir mazāka par 50%. Šī vērtības teorija var joprojām darboties, bet jūsu risks palielināsies, kamēr jūsu uzvarēto likmju rādītājs samazināsies, izvēloties, piemēram, vērtību likmes ar koeficientu 10,00.
  Koeficientu palielināšanās: Viens no likumiem, kas būtu jāievēro: Lieciet likmes uz izteiktiem autsaideriem pirms paša mača sākuma. Parasti ir tendence vairākumam likt uz izteiktu favorītu, tāpēc vēlāk jums var būt iespēja iegūt par 5-10% lielāku koeficientu nekā sākotnējā stāvoklī.

  Padoms profesionālam totalizatora spēlētājam uz futbolu

  Šī raksta par totalizatora spēlēšanu uz futbolu, kas balstīta uz koeficientiem, ieteikums būtu vispirms piefiksēt savus totalizatoras spēlēšanas uz futbolu rezultātus. Pēc lielāka nereālu likmju daudzuma jūs atklāsiet, cik tuvu realitātei ir bijuši jūsu novērtējumi. Novērtējot koeficientus, ļoti svarīga ir pieredze un prakse, un jums nevajadzētu ticēt tam, ka jūsu novērtējumi ir par 100% precīzi.

  Par autoru
  Uldis Dzenis autors
  Uldis Dzenis

  Vispasaules sporta entuziasts un Tiešsaistes kazino apkopotājs