Kā tirgoties ar koeficientiem NFL?

Ir parādījusies interese par NFL tirgošanās filozofiju, kuru tiek izmantoti ļoti bieži katru nedēļas nogali, un turpmāk ir vienas no spēlēm, kurā tiek izmantota koeficientu tirgošana, piemērs. Cerams, ka turpmāk rakstītais palīdzēs jums uzlabot savu tirgošanos un ļaus jums gūt ienākumus neatkarīgi no tā, kas uzvar spēli.

  Kā tirgoties ar koeficientiem NFL

  Pirms tuvāk apskatām šo stratēģiju, ir ļoti svarīgi apskatīt priekšskatījumu uz attiecīgo spēli;
  New England Patriots (6-4) @ Miami Dolphins (6-4),
  Parasti šī būtu vienkārša izvēle – Patrioti uzvarēsi un visticamāk par vismaz 10 punktiem. Bet nepiedalās Tom Brady, Miami komanda pēdējo divu gadu laikā ir ļoti uzlabojusies un favorīti patiesībā ir mājinieki, kuri ir uzvarējuši pēdējās 3 spēles, kamēr Patriots ir nospēlējuši zaudējums-uzvara-zaudējums.

  Tātad, kā redzat, šoreiz tas nav tik vienkārši.

  Mums ir jāparokas nedaudz dziļāk. Miami trīs uzvaras ir bijušas pret zemu esošām komandām – Seattle, Denver un Oakland. Patrioti pieveica Buffalo, taču zaudēja Colts un Giants. Tātad varbūt ir pēdējie rezultāti nav nemaz tik izšķiroši? Tas tā noteikti ir!

  Pēc 31 punkta gūšanas pret Giants, kuru aizsardzība ir lieliska, visticamāk, ka Patrioti ir gatavi izšķirīgajam uzvaru gājienam, lai nodrošinātu sev vietu izslēgšanas spēlēs.

  Visticamāk, šajā spēlē nozīmīgas būs divas lietas:
  1. Miami uzbrukuma kreativitāte. Ja viņiem izdosies samiksēt un saskaņot dažādas straujas izspēles kā viņiem tas izdevās 3. nedēļa pret New Englands, uzbrukums varētu būt visai iespaidīgs.
  2. Meta Kasela (Matt Cassel) piespēļu nonākšana līdz Rendijam Mosam (Randy Moss). Ja viņš to var nodrošināt, tad var būt TD pārpilnība, tačū šīm piespēlēm ir jātiek līdz priekšējai līnijai.

  Stati:

  • Miami komandas lielākais gūto punktu skaits mājas spēlēs šosezon ir 41.
  • Miami ir zaudējusi divas mājas spēles (pret Jets un Baltimore).

  Šeit varētu strīdēties par abām pusēm, varbūt nedaudz nedroši izskatās Patriots.

  Lai nu kā, bukmeikeri viņus neatdala.

  MiamiDolphins5/6
  New England Patriots 21/20

  Tāpēc joprojām nevar veikt konkrētu izvēli, bet gaidīt to, ka spēle būs līdzīga un tirgot pret side scoring cerot saglabāt komandas ap 1.6.
  Tirgošanās dienasgrāmata.

  Tas bija pirms spēles padoms un, tā kā Patriots cena pirms šīs spēles nokritās, visprātīgāk būtu sākt ar agru Miami atbalstu ar 2.18.

  Patrioti saņēma pirmie un devās augšā uz priekšu, taču guva tikai punktu no laukuma. Tagad galvenais bija tas, vai Miami spēs pārvietot bumbu. Ja tā nebūtu, izdevīgi būtu mainīt savu pozīciju un vienkārši likt uz Pats.

  Miami izdevās doties 4 and out, un nācās veikt atsitienu. Bija viena muļķīga bumbas nomešana un viena laba īsā piespēle 8 jardus uz priekšu. Bija pazīmes, ka viņiem izdodas kustināt bumbu.

  BET: joprojām 2.18 uz Miami

  Tālāk Patrioti veica 4 and out (4 and out ir tad kad komanda izspēlē uzbrukumu un 4ās izspēlēs netiek tālāk par 10 jardiem un tad uzbrukums pāriet otrai komandai)
  , pirms Čads Peningtons (Chad Pennington) veica pirmo piezemējumu. Tas bija wildcat uzbrukums, kurš tik ļoti nepatīk Patriotiem.

  BET: Maimi @ 1.92 (peļņa uz Miami un izlīdzināšana uz Patriots)

  Darbības plāns: šādā situācijā ir jūtams, ka Miami ir bīstami un varētu gūt punktus līdzīgi kā spēlē 3. nedēļā, kad viņi uzveica Patriots. Taču arī Patriots uzbrukumā izskatījās ļoti labi, un tāpat joprojām cerīgi izskatījās Pats atbalstīt pat vairāk kā Miami.

  Turpmākais solis ir likmes veikšana uz Patriots 2.08.

  Turpmāk Matt Cassel un Patriots ļoti labi kustināja bumbu un veica piezemējumu. Tātad nākamai likmei vajadzētu būt to lay Patriotus @ 1.86.

  Šajā brīdī ir tikko sākusies otrā ceturtdaļa, un ir nojaušama spēles gaita, kā arī peļņa tiek gūta uz abām komandām. Pēc spēles gaitas joprojām izskatījās, ka Pats uzvarēs šo spēli, tāpēc turpmākās likmes tika vairāk veiktas uz Pats, kad viņi bija ar bumbu, un tās tika tirgotas, kad viņi devās uz Miami laukuma pusi.

  Visu laiku tika izmantotas visas finanses, tāpēc turpinājumā veicam likmes uz Miami līdz savam maksimālajam atļautajam zaudējumam, tā parādās iespēja izmantot savu sākuma likmi un ienākumi palielināja manu likmju vērtību un atdevi.

  Tas viss nozīmē, ka tika saglabāti konkrēti ienākumi uz Pats līdz pēdējai ceturtdaļai, kad tos varēja pielīdzināt ienākumiem otras komandas uzvaras gadījumā, kas arī tika darīts.

  Pāris koeficienti uz Pats neizgāja, un samierinājās ar zaudējumu, toties citas likmes izgāja
  . Beigu rezultāts bija vairāk kā 26% peļņa neatkarīgi no gala rezultāta un tirgošanās tika pārtraukta 3. ceturtdaļas laikā.

  26% varētu neizklausīties daudz spēlētājam, kad tiek piedāvāti koeficienti ar lielāku peļņas iespēju, bet ja tu uztver sportu kā akcijas un spēlēšanu kā spekulēšanu ar tām, tad 26% peļņa neatkarīgi no tā, kurš uzvar spēli, ir lielisks variants kā palielināt sava konta peļņu.
  Tas ir mazāk riskanti kā vienkārša spēlēšana, tikai likmju veikšana un „atmaskošana”.

  Tas pats tika darīts spēlē New York Giants @ Arizona Cardinals.
  Arī tā bija līdzīga spēkošanās un pārliecinošāki izskatījās Giants, bet, uzmanīgi tirgojoties, izmantojot to pašu stratēģiju kā iepriekšējā spēlē, tika gūta 15% peļņa neatkarīgi no uzvarētāja.

  Par autoru
  Autors Uģis Liepiņš
  Uģis Liepiņš

  Kopš bērna kājas esmu fantazējis par dažādiem stāstiem un veidojis pat pats savus komiksus. Laikam ejot pievērsos žurnālistikai un apguvu izcilas rakstīšanas prasmes. Esmu izpelnījis vietu Ototo.lv kā Digitālā satura menedžeris un ar savu bagātīgo pieredzi analizēju Latvijā licencētus sporta totalizatorus.