Kāpēc totalizatora spēlēšana ir lieliskākais darbs pasaulē

Vai totalizatora spēlēšana var būt darbs? Tā ir kolosāla doma. Lielākajai daļai cilvēku ir nepareizi priekšstati par profesionālu spēlētāju dzīvesveidu. Kāds ir šis dzīvesveids? Kas raksturo profesionālu totalizatora spēlēšanu, un ar ko tā atšķiras no akciju tirgus?

Jūs ar reklāmas palīdzību varētu mēģināt pārliecināt, lai jūs daļu no savas grūti nopelnītās naudas ieguldītu „nekļūdīgu” izvēļu uz sportu pirkšanai, kuru piepildīšanās varbūtība ir 70%.

Tie patiesībā nav īsti profesionāli totalizatora spēlētāji. Tie lielākoties ir afēristi, kuri mēģina izplatīt nederīgu informāciju.

Fakts ir tas, ka neviens īsts profesionālis necer ilgtermiņā uzvarēt 70 % no savām likmēm. Viņi varētu būt veiksmīgi un sasniegt šādu rādītāju tikai īsā laika periodā.

Realitātē tipisks veiksmīgs totalizatora spēlētājs neatšķiras no vidusmēra cilvēka uz ielas. Vairākumam no viņiem ir ģimene ar bērniem un tā saucamās „normālās” tautas problēmas.

Viņu galvenā priekšrocība ir tā, ka viņi ļoti aizraujās ar savu nodarbošanos. Kaut arī ieguldītais laiks sporta datu analīzes veikšanai ir nozīmīgs, to kompensē fakts, ka viņi paši sev ir priekšnieki. Viņi ir neatkarīgi un var izvēlēties, cik daudz laika veltīt darbam.

Īsts profesionāla līmeņa totalizatora spēlētājs neskatās uz savu karjeru kā uz sava veida azartspēļu formu. Vairums uzskata sevi par ieguldītājiem uz sporta notikumiem (sports investors). Starp ieguldītājiem uz sporta notikumiem un akciju brokeri tiešām ir ļoti liela līdzība.

Totalizatora spēlētāja galvenā atšķirība ir tā, ka viņš savu noguldījumu rezultātu var redzēt jau pēc ļoti īsā laika perioda. Parasti jūs atbildi saņemat aptuveni trīs stundu laikā.

Profesionāliem totalizatora spēlētājiem ir dažādi dzīves gājumi, un lielākā daļa no viņiem nav saistīti ar Lasvegasu. Patiesībā esmu drošs, ka jūs varat atrast profesionālus spēlētājus jebkurā valsts reģionā.

Kā sekmīgam profesionālam totalizatora spēlētājam jums būs ļoti aizraujošs dzīvesveids. Jums būs ļoti daudz brīvais laiks, kurā jūs varat darīt jebko, ko vēlaties. Jūs varat aizceļot uz Lasvegasu, Karību jūras valstīm, pa Eiropu vai vienkārši vaļoties.

Kā visiem neatkarīgiem cilvēkiem jums nav katru rītu jānospiež laika pulkstenis, jāiepriecina priekšnieks vai jānodarbojas ar nepatīkamu darbu. Un, protams, nav ikdienu jābraukā uz darbu un atpakaļ.

Ar Interneta starpniecību jūs varat strādāt no mājām vai no Lasvegasas, Karību jūras valstīm vai citām Eiropas valstīm. Jūsu „birojs” var būt jebkur, kur jums ir labs Interneta pieslēgums. Cik tas ir kolosāli? Strādājiet pidžamā vai uzvalkā.

Kaut arī ļoti līdzīgi, galvenā atšķirība starp ieguldījumiem uz sporta notikumiem un akciju tirgu ir tāda, ka pirmajā gadījumā jums par katru investīciju nav jāmaksā komisija.

Ieguldījumu uz sportu gadījumā jūs nepārņem sajūta, ka jums nav kontrole pār jūsu likteni, kā tas dažreiz ir akciju tirgū. Lai nopelnītu akciju tirgū, jums būtībā jāpārspēj akciju biržas darbinieki, kuri parasti iegūst vērtīgu informāciju labu laiku pirms jums.

Salīdzinājumam – liekot likmi uz sporta notikumu, jums jāpārspēj tikai vidusmēra neprofesionāls totalizatora spēlētājs. Vai tas ir grūti? Vidusmēra totalizatora spēlētājs parasti liks likmi uz spēli, kuru rāda televīzijā, nevis tāpēc, ka tai ir vērtība. Viņa rīcībā nav statistika, tāpat diez vai viņš ir veicis kādu izpēti, viņš būtībā liek likmi uz noteiktu komandu, jo viņam ir „sajūta”, ka tā uzvarēs.

Galvenais nosacījums, lai kļūtu profesionāls totalizatora spēlētājs ar jau iepriekš apskatīto dzīvesveidu – jūsu vidējam uzvarēto likmju rādītājam jābūt 54%. Ņemot vērā, ka monētas mešanas gadījumā jūs varat reāli sasniegt 50 procentu rādītāju, jūs varētu domāt, ka 54 procenti ir viegli sasniedzami.

Tomēr tas ir grūtāk nekā jums varētu šķist. Ārkārtīgi izšķiroši ir ne tikai sasniegt 54 procentu rādītāju, bet svarīga nozīme ir arī pareizai naudas pārvaldīšanai.

Ar pareizu naudas pārvaldīšanu un disciplīnu jūs varat apgrozīt jūsu kopējos naudas līdzekļus daudz ātrāk nekā akciju gadījumā un jūsu naudai ir augsta likviditāte.

Dažādiem profesionāliem totalizatora spēlētājiem ir atšķirīga spēlēšanas pieeja, bet tipiski totalizatora spēlētājs gada laikā veic aptuveni 2000 noguldījumus (likmes). Pamatīgi izanalizējot spēli un ieguldot tikai gadījumā, ja likmei ir vērtība, totalizatora spēlētājs var cerēt uzvarēt aptuveni 54-58 procentus likmes. Lielākoties būtu jāriskē ar 11 vienībām, lai laimētu desmit vienības.

Ja vidējais uzvarētu likmju rādītājs ir 55 procenti, tas nozīmētu, ka totalizatora spēlētājs no 2000 likmēm (plays) 1100 reizes uzvarēs un 900 reizes zaudēs. Pie šādiem cipariem totalizatora spēlētāja bruto peļņu būtu mazliet vairāk kā 100 vienības. Patiesā peļņa, protams, ir atkarīga no kopējiem naudas līdzekļiem (bankroll) un no tā, ar cik lielu summu tiek riskēts katrā noguldījumā (likmē). Kā redzams, jo vairāk totalizatora spēlētājs vēlēsies riskēt, jo lielāku peļņu viņš gūs.

Galvenie profesionālas totalizatora spēlēšanas veiksmes nosacījumi ir 54 procenti uzvarētas likmes un disciplīna attiecībā uz stingru naudas pārvaldīšanas noteikumu ievērošanu.

Ja jūs to spējat, tad jums būs brīvība, laiks un nauda – tātad viss, kas ir nepieciešams, lai dzīvotu ļoti aizraujošu un piepildītu dzīvesveidu.

Tad jūs kā sekmīgs profesionāls totalizatora spēlētājs varēsiet apgalvot, ka jums ir vislieliskākais darbs pasaulē. Turklāt tas nav tikai darbs. Tas ir jūsu dzīvesveids!

Par autoru
Uldis Dzenis autors
Uldis Dzenis

Vispasaules sporta entuziasts un Tiešsaistes kazino apkopotājs