Naudas izmaksa no totalizatora konta

Lai gan reģistrēšanās un iemaksu veikšana totalizatorā ir vienkārša, iegūto laimestu izmaksa, vismaz sākumā, būs nedaudz sarežģītāka. ototo.lv iepazīstina ar būtiskāto izmaksas procesā. 

  Identitātes verificēšana

  Pastāv pāris attaisnojami šķēršļi, kuri var apgrūtināt izmaksu procesu. Ja pirms izmaksas veikšanas nav verificēta identitāte, totalizators noteikti pieprasīs identitāti apstiprinošus dokumentus. Dokumentu apstiprināšana paildzinās izmaksas veikšanu, taču tas ir nepieciešams, lai izvairītos no krāpniekiem.Totalizatori

  Kādi dokumenti nepieciešami?

  Nepieciešamie dokumenti bieži vien atkarīgi no totalizatora, bet lieta, kas noteikti būs vajadzīga jebkur ir pase vai ID karte. Lai totalizators dokumentu pārbaudītu, nepieciešams to nofotografēt vai ieskenēt.

  Ļoti iespējams, ka būs nepieciešams norādīt arī citus dokumentus, kas apliecina reģistrācijā norādīto informāciju – komunālo pakalpojumu rēķini u.c. Veidi, kā šos dokumentus nosūtīt totalizatoram var atšķirties – vieni pieprasīs sūtīt nepieciešamo uz epastu, tomēr lielākajai daļa totalizatoru būs iespējams augšupielādēt dokumentus to mājas lapā. Ņemot vērā, ka verifikācijas process var ieilgt, ir būtiski pārbaudīt, kādi dokumenti, kādos formātos nepieciešami. Tikai pēc dokumentu iesniegšanas uzzināt, ka nepieciešama arī fotogrāfija, kurā esi redzams ar identifikācijas dokumentu, nebūs diez ko patīkami. Ja nepieciešama kāda veida palīdzība, noteikti sazinies ar klientu servisu.

  Kā veikt laimesta izmaksu?

  Līdz ko identitātes verificēšana ir veikta, iespējams pieprasīt laimesta izmaksu. Atliek tikai doties uz izmaksas lapu un norādīt, cik daudz līdzekļu vēlies izņemt no sava totalizatora konta. Pirms izmaksas pieprasījuma, pārliecinies, kāda summu ir iespējams izņemt. Parasti totalizatori norāda minimālo un maksimālo iespējamo izmaksas summu. Ņem vērā arī to, ka reģistrācijas bonusa summu nav iespējams izņemt, ja nav veikts norādītais apgrozījums.

  Pēc nepieciešamās informācijas norādīšanas nepieciešams veikt izmaksas pieprasījumu un gaidīt naudu savā bankas kontā norādītajā laika termiņā.

  Maksimālā un minimālā izmaksas summa

  Kā jau minējām, totalizatori norāda minimālo un maksimālo summu, kādu iespējams izņemt vienā izmaksas reizē. Zemākais izmaksas lielums mēdz būt ap 10 eiro, taču maksimālā izmaksa ir atkarīga no totalizatora, kā arī izmantotās izmaksas metodes. Lielā daļā totalizatoru maksimālā izmaksu summa ir pat vairāki tūkstoši, taču izmaksas lielums var paildzināt izmaksas procesu. Šeit svarīgi pieminēt arī to,ka no 2018. gada par laimesta summām, kas lielākas par 3000 eiro, ir pienākums samaksāt Iedzīvotāju Ienākuma nodokli

  Izmaksu metodes

  Ārpus Latvijas strādājošos totalizatoros izmaksu metožu klāsts ir gana plašs, taču Latvijas totalizatoros, saskaņā ar Latvijas likumdošanu naudas izmaksas var tikt veiktas tikai uz reģistrētās personas bankas kontu. Līdz ar to, norādītajam kontam, caur kuru veikta iemaksa noteikti jāsakrīt ar to, uz kuru tiek pieprasīta izmaksa.

  Neatktīvi konti

  Ja spēlētājs izlēmis vairs nespēlēt totalizatorus, jābūt pārliecinātam, ka  no reģistrētā konta izņemti visi pieejamie līdzekļi. Konti, kuros nav novērota aktivitāte gadu vai pēdējos 18 mēnešus var tikt uzskatīti kā neaktīvi. Piemēram, totalizators Unibet pat piemēro mēneša maksu neaktīviem totalizatora kontiem.

  Par autoru
  Autors Uģis Liepiņš
  Uģis Liepiņš

  Kopš bērna kājas esmu fantazējis par dažādiem stāstiem un veidojis pat pats savus komiksus. Laikam ejot pievērsos žurnālistikai un apguvu izcilas rakstīšanas prasmes. Esmu izpelnījis vietu Ototo.lv kā Digitālā satura menedžeris un ar savu bagātīgo pieredzi analizēju Latvijā licencētus sporta totalizatorus.