Reģistrēšanās totalizatoram

Pievienošanās kādam totalizatoram ir vienkāršs process. Vidēji 10 minutes pēc konta izveides jau ir iespējams veikt savu pirmo likmi. Totalizatori.lv rakstā aplūkos būtiskākos reģistrācijas aspektus un kas tās procesā ir jāņem vērā.

  1.Pamata soļi

  Lai izveidotu jaunu kontu totalizatorā, sākotnēji jānorāda standarta informācija:

  • Vārds, Uzvārds
  • Adrese
  • Dzimšanas datums
  • Epasta adrese
  • Telefona numurs

  Lietotājvārda izveide

  Totalizatori.lv

  Reģistrācijas formas paraugs (avots 11.lv)

  Neatkarīgi no izvēlētā totalizatora, ļoti iespējams, ka būs nepieciešams izveidot lietotājvārdu. Taču ir totalizatori, kuri automātiski nodrošana lietotājvārdu, tas var būt, piemēram, vārds, uzvārds, vai arī epasts. Tomēr,ja tiek veidots savs lietotājvārds, ir svarīgi, lai to var viegli atcerēties un lai tas lietotāju apmierinātu arī pēc noteikta laka perioda.

  Paroles izveide

  Protams, konta drošības labad nepieciešams izveidot arī paroli. Lielākajā daļā gadījumu tai būs jābūt garākai par septiņām zīmēm, kā arī jāiekļauj, piemēram, lielie burti un simboli. Svarīgi ir paroli glabāt drošā vietā un nedalīties ar to.

  Drošība ir svarīga

  Totalizatora konts jāsargā tik pat ļoti kā bankas konts, jo arī tajā ir daudz personīgās informācijas. Pārliecinies, ka pēc katras spēlēšanas izej no sava konta, neizmanto pārlūka piedāvāto paroles saglabāšanu. Kontam arī nevajadzētu būt viegli pieejamam, piemēram, bērniem, vai jebkuram citam.

  Informācijas precizitāte

  Informācijas precizitāte reģistrācijas procesā ir ļoti svarīga. Visi totalizatori reģistrētajiem kontiem veic uzticamības pārbaudi, lai izvarītos no krāpniekiem. Tiek veikta dažādas automātiskas pārbaudes, lai pārliecinātos, ka norādītā informācija ir precīza. Ja nav iespējams apstiprināt norādīto epasta adresi, vai arī lietotājam nav atbilstošs vecums, totalizatoram ir tiesības neapstiprināt veikto reģistrāciju.

  Ja tev nav aktīvs epasta konts, ir ieteicams tādu izveidot, jo reģistrācijas procesā to noteikti pieprasīs. Nefunkcionējoša epasta izmantošana šajā gadījumā nederēs – liela daļa totalizatoru pēc reģistrācijas izsūta apstiprinājuma epastu. Epasts būtībā ir galvenais komunikācijas avots ar totalizatoru, jo bez aktīva epasta, totalizators nevarēs nosūtīt svarīgāko informāciju un īpašos piedāvājumus. Tāpat, epasta adrese ir noderīga gadījumā, ja tiek aizmirsa parole, jo tas ir gandrīz vienīgais veids, kā to atjaunot.

  2.Potenciālās problēmas reģistrācijas laikā

  Protams, ja norādītā informācija ir precīza, reģistrācijai nevajadzētu radīt apgrūtinājumus. Parasti problēmas ir saistītas ar apstiprinājuma epasta nesaņemšanu, taču bieži vien izrādās, ka tas nonācis spam mapē.

  Totalizatori limitē izveidotos kontus līdz vienam kontam lietotājam, vai pat mājsaimniecībai. Tāpēc problēmas var radīt, tas, ka ar to pašu epasta (vai IP) adresi konkrētajā totalizatorā jau esi reģistrējies iepriekš. Ja esi aizmirsis sava vecā konta informāciju, sazinies ar klientu servisu un visticamāk tie tev palīdzēs.

  Ar klientu servisu vajag sazināties arī tad, ja reģistrācijas laikā rodas citas problēmas. Visiem sevi cienošiem totalizatoriem ir klientu serviss, ar kuru iespējams sazināties vai nu zvanot, vai arī izmantojot lapā pieejamo čatu.

  Ja esi naktsputns un klientu serviss konta izveides laikā ar būt nepieejams, iesakām izvēlēties totalizatoru ar 24 stundas pieejamo klientu servisu.

  3.Veiksmīga iemaksu veikšana

  Pirmais aicinājums, ko saņemsi, kad pabeigsi reģistrāciju, būs par pirmās iemaksas veikšanu. Šis ir vēl viens iemesls, kāpēc reģistrācijā norādītajai informācijai jābūt precīzai – bankas konta, caur kuru tiks veikta iemaksa, informācijai jāsakrīt ar reģistrācijā norādīto.

  Katram totalizatoram ir maksimālie un minimālie limiti vienai iemaksas reizei. Iemaksas veidi var būt dažādākie, taču populārākie ir ar bankas kartes vai internetbankas palīdzību.

  Iemaksa ar bankas karti

  Šis būtībā ir populārākais iemaksas veids. Mininālais iemaksas lielums pārsvarā ir salīdzinoši neliels. Lai gan kredītkartes verifikācija var tikt pieprasīta arī pēc pirmās iemaksas reizes, sniegtā informācija tiek saglabāta, tādējādi ļaujot veikt nākamās iemaksas bez liekiem sarežģījumiem. Svarīgi atcerēties, ka izmantojamajai kredītkartei ir jābūt savai. Izmantojot, piemēram, sievas vai vecāku karti, tā nesakritīs ar reģistrācijā sniegto informāciju, tāpēc iemaksa nebūs iespējama.

  Vai totalizatoros ir droši turēt savus līdzekļus?

  Pilnīgi noteikti. Latvijas totalizatori izmanto Secure Socket Layer (SSL) kodēšanas sistēmu un uzglabāta atbilstoši Latvijas Datu Valsts inspekcijas standartiem. Katrs totalizators ir licenzēts atbilstoši Latvijas likumdošanai, līdz ar to nelikumības nav iespējamas. Drošības un cita informācija parasti tiek norādīta totalizatoru noteikumos.

  Kad var sākt likmju veikšanu?

  Atkarībā no totalizatora, iemaksātajam depozītam būtu jābūt pieejamam gandrīz uzreiz pēc iemaksa veikšanas, līdz ar to likmju veikšanu var uzsākt uzreiz pēc līdzekļu parādīšanās reģistrētajā kontā. Taču jābūt uzmanīgam, ja iemaksātais depozīts ir atgriezts atpakaļ bankas kontā, vai arī tā lielums nav bijis pietiekošs, veiktās likmes tiks anulētas.

  Veiktā iemaksa var tikt atcelta dažādu iemeslu dēļ – nepietiekms līdzekļu daudzums bankas kontā, nepareizi ievadīti dati, vai arī banka nenodrošina pārskaitījumus totalizatoriem. Ja arī šie iemesli nav īstie, nepieciešams sazināties ar banku vai totalizatora klientu servisu.

  Ja iemaksa notikusi veiksmīgi, bankas izrakstos tā parādīsies 3-5 dienu laikā vai pat uzreiz. Tomēr ir vērts pārbaudīt, vai kāda iemaksa nenotiek nejaušības pēc. Totalizatori gan arī paši reģistrē visu, tomēr labāk savus līdzekļus ir kontrolēt pašam.

  4. Identitātes verifikācija

  Lai gan reģistrācijas process bijis vienkāršs, jāņem vērā, ka norādītā informācija būs jāapstiprina ar dokumentiem. Lielākā daļa totalizatoru pieprasa identifikācijas dokumentu kopijas (nofotogrāfētā vai skenētā veidā), kā arī citus dokumentus (piem., rēķinus), kas apstiprina indentitāti un citus reģistrācijas procesā norādītos datus.

  Totalizatori pieprasa šādus dokumentus, lai novērstu krāpniecību, liegtu lietotājiem izveidot vairākus kontus, kā arī lietotāju verifikācijas programas vadlīniju izpildei.

  Par autoru
  Uldis Dzenis autors
  Uldis Dzenis

  Vispasaules sporta entuziasts un Tiešsaistes kazino apkopotājs