Totalizatoru spēles zelta likumi

Kurš gan nezina, kas ir zemes pievilkšanās spēks, kas ir enerģijas nezūdamības likums? Šajā pasaulē visās jomās visu nosaka noteikti likumi jeb parādību skaidrojumi. Šajā rakstā tālāk no fizikas un citām jomām, bet apskatīsim septiņus totalizatoras spēlēšanas “zelta likumus”…

1.Izprotiet „vērtības” jēdzienu

Šis ir pirmais un visizšķirošākais faktors! Ja jūs to neizprotiet, vienkārši atstājiet totalizatora spēlešanu citiem cilvēkiem. Protams, jūs varat būt droši, ka favorīts ar koeficientu 1,33 izcīnīs uzvaru, bet vai koeficienti piedāvā likmes vērtību? Gadījuma totalizatora spēlētāji daudzkārt saka: „Nē, tas nav iespējams, šī komanda zaudēs maču.” Tiešām šī komanda varētu būt pariezi noteikta kā favorīte, bet, vai varbūtība, ka šī komanda uzvarēs, ir lielāka nekā to piedāvā koeficienti? Likmju likšana šādā noskaņojumā ir kā izteiciens, ka pārvērtēts 1000 eiro vērts portatīvais dators bija ļoti vērtīgs tikai tāpēc, ka jūs tiešām, tiešām to vēlējāties. Tiešām tas nebūt tā nav!

„Vērtība” ir vienkāršs jēdziens, bet lielākā daļa totalizatora spēlētāju publika to neizprot pareizi. Iespējams pateicoties tam, ka šis jēdziens ir tik naivs, tas var radīt izcilas iespējas totalizatora spēlētāju mazākumam, kas zina, kā atpazīt vērtību.

 2. Jāpiemīt pamatiemaņām matemātikā

Ja jūs kaut reizi esat apgalvojuši „Es neesmu matemātiķis, bet …”, tad jums iespējams nevajadzētu būt arī totalizatora spēlētājam. Kamēr daudzi totalizatora spēlētāji spēj gūt panākumus, spēlējot totalizatoru, balstoties uz instinktiem un „sajūtām”, lai būtu veiksmīgs ilgtermiņā, jums ir nepieciešams uzticams totalizatora spēlēšanas plāns, un jums ir jāizprot, kādas varbūtības koeficienti atspoguļo. Īsi sakot, tā ir spēle ar cipariem, un jums kā minimums ir jābūt atbilstošai izpratnei par dalīšanu un reizināšanu. Ja jūs domājat, ka jūsu matemātikas iemaņas nav tik labas, bet jebkurā gadījumā vēlaties likt likmes, iemācieties, kā izmantot izklājlapu (spreadsheet) un izveidot sistēmas, kuras sastāda koeficientu vienādojumus. Jūs būsiet pārsteigti, cik daudz laika laba izklājlapa jums ietaupīs.

 

3. Izprotiet, kā bukmeikeri sastāda koeficientus

Tas ir atkarīgs no sporta notikuma popularitātes, bet vispār bukmeikeru izliktie koeficienti vairāk atspoguļos, kā varētu spēlēt galvenā publika, nekā katra iznākuma patiesās varbūtības. Protams, tas viss nav tik vienkārši, bet vispār bukmeikeri izliks koeficientus tā, lai piesaistītu likmju likšanu uz visiem iznākumiem, lai līdzsvarotu riskus un nopelnītu komisiju.

Tas dod iespēju gudriem totalizatora spēlētājiem atrast izcilas vērtības iespējas, kur galvenās publikas viedoklis ir ,vienkārši sakot, nepareizs. Tas nozīmē arī to, ka izcilu vērtību var atrast uz sporta notikumiem, par kuriem var sagaidīt lielāku interesi nekā ierasts no gadījuma un paviršiem totalizatora spēlētājiem, kuri, godīgi sakot, par ienesīgu totalizatora spēlēšanas stratēģiju neko nezina vai zina ļoti maz. Kā galvenos šādu iespēju piemērus var minēt tādus sporta notikumus kā „Super Bowl” (Amerikāņu Futbola Līgas fināls), kausa izcīņas fināli un lielākās zirgu skriešanās sacensības.

4. Iemācieties aizmirst pagātni un atzīmēt „svētkus” īslaicīgi

Neļaujiet nesenam neveiksmju posmam izslēgt jūs no spēles. Izdzēsiet to no savas galvas un pieturieties pie savas analīzes, un saglabājiet ticību, ka viss mainīsies. Līdzīgi neļaujiet nesenam veiksmju posmam dot jums maldīgu drosmi un novest pie sevis pārvērtēšanas. Atkal jāatgādina, pieturieties pie savas analīzes un sava plāna. Uztvērāt! Dodamies pie nākošā likuma!

5. Iemācieties nespēlēt pārgalvīgi

Multi-likmes, „Parlay” likmes un „Teaser” likmes. Vienalga, kā arī jūs tās sauktu, nelieciet šādas likmes. Protams, jāatzīst, ka tās sola lielu veiksmi, lielu algas dienu, bet attiecībā uz vērtību tās ir drausmīgas. Jūs nekad nelaimēsiet ilgtermiņā, cerot izspiest no koeficientiem tik lielu labumu. Pieturieties pie individuālām likmēm un domājiet ilgtermiņā.

6. Jāpiemīt ilgtermiņa domāšanai

Tas būtu tikai lieliski ātri kļūt bagātam, bet tas nenotiks. Domājiet ilgtermiņā. Veidojiet savus totalizatora spēlēšanai paredzētos naudas līdzekļus, pakāpeniski palieliniet katras likmes apjomu. Drīz vien jūs sapratīsiet, ka jūs nopelnāt pieklājīgu kabatas naudu, un varbūt, tiešām varbūt, ja jūs pie tā pietiekoši ilgi pieturēsaties, jūs varat nopelnīt iztikas minimumu.

 

7. Izveidojiet pieklājīgu naudas banku

Ja jūs vēlaties nopelnīt, jums jāsāk ar tādiem naudas līdzekļiem, ar kuriem būtu iespējams nosegt iespējamos zaudējumus. Ja jūs domājat likt likmes vienībās, kur vidējā likme būtu viena vienība, ieteicamie finansiālie līdzekļi būtu tādi, kuri sastāvētu no 50 vienībām. Tas ir minimums. Pieņemsim, ka varbūt jūs varat atļauties naudas līdzekļus 500 eiro apjomā, kas nozīmē, ka jūsu vidējā likme būs desmit eiro. Es zinu, ka jūs vēlaties pēc iespējas ātrāk likt lielas likmes. Patstāvīgi atpazīstot likmju vērtību un īstenojot gudru totalizatora spēlēšanas plānu, 500 eiro naudas līdzekļi  var ātri vien iegūt vērā ņemamus apmērus.

Par autoru
Uldis Dzenis autors
Uldis Dzenis

Vispasaules sporta entuziasts un Tiešsaistes kazino apkopotājs