Par mums

Ototo.lv ir unikāls resurss gan jauniem, gan pieredzējušiem totalizatoru spēlētājiem. Šeit atradīsi labāko Latvijā pieejamo totalizatoru apskatus, to īpašos piedāvājumus, populārāko sporta notikumu apskatus un citus totalizatoru nozares jaunumus. 

  par mums ototo

  Īpaši esam padomājuši par jaunajiem spēlētājiem, piedāvājot apgūt totalizatoru pamatprincipus Totalizatoru akadēmijā, kur atradīsi visu sev noderīgo informāciju – reģistrēšanās, iemaksas/izmaksas, likmju veidi un citi noderīgi padomi.

  Lai gan skarbi regulētais Latvijā licencēto totalizatoru tirgus ir salīdzinoši neliels, īstā totalizatora izvēle var prasīt piepūli. Jā, pārsvarā tā notiek viegli – reklāma, simpātisks dizains,  draugu ieteikumi un tamlīdzīgi, taču ar to nepietiek, jo nepilnvērtīga un pavirša pieeja vēlāk var potenciāli sagādāt problēmas un vilšanos. 

  Tāpēc pirms izvēles veikšanas ir jābūt 100% informētam par piedāvājumu. Iešana cauri katram operatoram būs pārāk laikietiplīgs process, tāpēc talkā nāk dažādi salīdzināšanas un apskatu portāli. Kāpēc uzticēties ototo.lv? Esam pieredzējušu profesionāļu komanda, kura jau vairākus gadus aktīvi seko līdzi tirgū notiekošajiem procesiem un izmaiņām. Laiku pa laikam ienāk jauni totalizatori, vecie veic pēkšņas izmaiņas, tāpēc nedrīkst zaudēt vērību. 

  Turklāt mums sākumpozīcijā visi totalizatori ir pilnīgi vienādi un nevienam no satura veidotājiem nav saistības ar kādu no operatoriem. Kas nozīmē, ka apskati ir godīgi un kritiski, pievērošot uzmanību katrai niansei. 

  Kā jau minēts, ar apskatiem nekas nebeidzas. Šeit vari iegūt jaunas vai atsvaidzināt esošās zināšanas totalizatoru pamatos, stratēģijā un citās vērtīgās lietās. Jo pamatzināšanu iegūšana ir pirmais solis sekmīgā sporta likmju veikšanā. 

  Pats galvenais – spēlē atbildīgi un meklē palīdzību, ja tāda ir nepieciešama. Atbalsta iespējas vari atrast šeit vai operatoru mājaslapās.

  Par autoru
  Uldis Dzenis autors
  Uldis Dzenis

  Vispasaules sporta entuziasts un Tiešsaistes kazino apkopotājs